Obory

Pekař
Číslo oboru : 29-53-H/01

• 3-leté denní studium pro žáky 9. tříd základních škol
  • Učební obor je určen pro chlapce a dívky
Stáhnout školní vzdělávací program oboru Pekař

Odborná příprava: vyučení v oboru pekař - pekařka

Ukončení studia: závěrečná zkouška a získání výučního listu

Poskytované vzdělání: Střední odborné

Charakteristika oboru:
Ovládání a řízení technologických procesů při výrobě chleba, běžného a jemného pečiva a jejich příprava. Provádění provozních kontrolních rozborů a zkoušek surovin a výrobků. Obsluhování, seřizování a základní údržba technologických zařízení včetně obsluhy kontinuálních výrobních zařízení. Ovládání prací se skladovým a manipulačním zařízením. Vedení evidence související s přípravou výroby, výrobou a odbytem.

| Autor: administrator | Vydáno dne 07. 03. 2012 | 4224 přečtení | Počet komentářů: 2309 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQLApache Web Server